Červen 2017

Prázdniny a dohazování

15. června 2017 v 23:01 | Iwuushkaa |  December, co bude dál?
"Tak Anno, vyčaruj mi tady ze sirky dřevěné poleno."

December vzala kouzla skrz všech pět ročníků, co děti měly odstudováno. Anna pronesla kouzlo, ze sirky se stalo poleno, jen jedna strana byla červená od síry. Dec se pousmála, ještě po ní chtěla vědět něco o kouzle. Anna řekla dvě věty a Dec jí poděkovala a propustila.

"Pošli mi Roberta, prosím." řekla s rozloučením a k jejímu testu si dopsala známku za ústní zkoušku - dostala N - nad očekávání kvůli té síře.

Takhle šel student po studentovi, trvalo to až do večeře, Dec stihla vrátit Velkou síň do původního stavu. Ten večer už na testy nesáhla, měla toho až nad hlavu.
Ve středu dopoledne měla prváky, ve čtvrtek třetí a sedmý ročník, kde také měla i ústní část a na pátek jí zbyli čtvrťáci. U večeře si všichni studenti oddychli, zato učitelé měli hromadu práce před sebou. December měla testy druháků opravené všechny a půl šestého ročníku. V klidu se navečeřela, a jelikož bylo hezké počasí, šla se ven projít. Došla k sovinci a poté k Zapovězenému lesu. Až poté se pustila do opravování testů.