Červenec 2013

Simon řádí

29. července 2013 v 11:50 | Iwuushkaa |  Božské děti
Furby už nežárlil, už si zvykl na jejich zamilované chování. Už bral Fabianose jako součást rodiny a Faye za to byla ráda.
Fabianos během týdne dovolenou sehnal a objednal. Pojedou na konci února na 10 dní do Norska. Zaplatil zatím jen zálohu, Faye trvala, že mu zaplatí tu svou půlku, i když to Fabianos odmítal. Teď potřebovala Faye přemluvit otce, aby ji pustil. Ten byl hned proti, že se musí učit, nakonec ho ale zviklala, že si to ještě promyslí.

Fabianosovi rodiče a bývalka

15. července 2013 v 9:00 | Iwuushkaa |  Božské děti
Faye se pustila do učení k maturitě, ale dlouho u toho nevydržela, začala na internetu hledat dárky na Vánoce. Pro Tobiho vybrala manažerské desky, chystal se na vysokou a to by se mu mohlo hodit. Furbymu vybrala nový pelíšek a hračky, Iowě nějakou tu kosmetiku. Fabianosovi stříbrný řetízek s přívěskem jeho znamení zvěrokruhu. Víc nevěděla, co vybrat, tak to zatím odložila, ještě měla čas pár dní. Navíc si říkala, že se podívá po obchodech ve městě.
S Fabianosem si vyjasnila Vánoce a jak je stráví. Do USA by jela až 26.12., aby mohla být s ním. Navíc o Vánocích pak Fabianos sloužil víc než normálně, neměl rodinu a proto ho zapřáhli. Dárky pro ostatní vybrala u nich ve městě, byla s nimi spokojená. Spolu s Iowou uklidila dům, zapojily i kluky, těm se teda moc nechtělo.

Závěrečná zkouška moci

8. července 2013 v 12:04 | Iwuushkaa |  Božské děti
Dobré poledne.
Přidávám novou kapitolu, omlouvám se za moje výpadky Smějící se Budu se snažit, aby se to už nestalo. Přeju pěkné počtení, krásné prázdniny a ahoj Usmívající se


Faye se podařilo skloubit Fabianose s výcvikem, takže nemusela už nic rušit. Se Simonem se nebavila, naprosto ho ignorovala. On se rozešel s Lachesis, prý se chovala děsně a sekýrovala jej. A Tobias si našel kamarádku. Sice tvrdí, že nic není, ale Faye si myslí, že něco bude. Ve škole to ušlo, byl klid, Lachesis moc neotravovala, měla jiné oběti. Iowa s Angelem byli stále do sebe zamilovaní. Fayin vztah taky jen kvetl. Jen Simonovi se nedařilo, i ve škole měl menší potíže.

"Proč si ho uhodil, Simone?" ptala se naštvaná učitelka a snažila se oběti zastavit krvácení z nosu.