Březen 2013

Ne vše, co se škádlívá, rádo se mívá - 4

25. března 2013 v 14:26 | Iwuushkaa |  Jednorázovky
Tak, poslední část této kraťoučké povídky Usmívající se Snad se konec bude líbit a můžu vám slíbit, že chystám novou povídku, jen nevím, kdy přijde první kapitola Usmívající se Zatím se mějte fanfárově, pá Úžasný


Vypili jsme kafe a šli pryč z parku. Jenže ho po chvíli zavolali do práce, byl to policista. Vyrazila jsem tedy domů, přichystala stůl a sebe na večer a večeři jsem objednala z restaurace, malý mě totiž zaměstnával a tudíž jsem neměla čas nic uvařit. Naštěstí Steven večer přijel jen s několikaminutovým zpožděním, v klidu jsme se najedli, Caleb broukal vedle nás v postýlce a hrál si s chrastítkem.

Ne vše, co se škádlívá, rádo se mívá - 3

7. března 2013 v 20:23 | Iwuushkaa |  Jednorázovky
Tak, přináším vám třetí část a můžu slíbit, že bude ještě jedna, bohužel nedokážu se v psaní krotit Smějící se Omlouvám se za zpoždění, nevěděla jsem totiž, jestli to rozdělit, ale jelikož chci ještě toho dost napsat, rozdělila jsem to. Tak přeji příjemné počtení a prosím o komentáře Usmívající se


"Daphne, já to nedostala." svěřila jsem se jí bezradně. "Už dva týdny nic." rozmáchla jsem ruce, až jsem skoro srazila voňavky, co jsme měly na stolku v šatně v hale.
"Myslíš, že si těhotná?" vyjekla překvapeně.
"Nejspíš jo." řekla jsem a sklonila hlavu.
"Musíme koupit těhotenské testy a udělat je." plánovala Daphne. "Potom se uvidí, co dál."
"Daph, já mám strach, co když fakt jsem v tom? Nebudu moct tančit, nebudu moct pokračovat v kariéře." rozplakala jsem se zoufale.