Červen 2012

Boj - trénink i o život

29. června 2012 v 14:10 | Iwuushkaa |  Mafiánská vendeta, skončí v Miami?
Ták, máte tu další kapitolu Usmívající se Tentokrát je tu v kratším čase, jak jsem slíbila Smějící se Pěkné počtení Usmívající se


Kluci mi v sobotu ráno vletěli do pokoje v 9 ráno a začali mě budit se slovy, že dneska budem trénovat boj, kdybych ho potřebovala použít na Jesseho, tedy Roberta.

"Dřela jsem celý týden, dneska chci mít klid." bručela jsem naštvaně a rozespale." Zítra." snažila jsem se to ukecat.
"To nemůžu já." plácl mě přes zadek Sal. "Šup, dělej." začal mě škádlit.
"To je týrání, já to řeknu tátovi." ječela jsem smíchy, Nick mě začal lehtat.

U mafiánů nikdy není klid

21. června 2012 v 14:06 | Iwuushkaa |  Mafiánská vendeta, skončí v Miami?
Po třech týdnech kapitola, nezlobte se prosím Usmívající se o prázdninách se budu snažit přidávat častěji, snad se mi to i podaří Usmívající se Příjemné počtení.


Nevím, jak dlouho jsem byla mimo, ani co přesně se mi stalo. Přišlo mi, jak kdybych měla od toho požáru do probuzení okno. Ten spánek byl bezesný.

"Už se probouzí." slyšela jsem někoho šeptat vedle mě.

Pomalu jsem otevřela oči a rozkoukávala se, kde to jsem. Na puse jsem měla kyslíkovou masku.

Přiostřuje se

1. června 2012 v 21:20 | Iwuushkaa |  Mafiánská vendeta, skončí v Miami?
Tákže, tady máte další kapitolu Usmívající se Prosila bych komentáře, snažila jsem se, co nejvíc to šlo, i když možná nebudete spokojení Smějící se Příjemné přečtení Mrkající


Kdo by taky chtěl vražedkyni, že? Táta mi sám řekl, že je na mě pyšný, že jsem zabila, i když ne sama, Iana a toho druhého.
V polovině července jsme s mamkou a bráškou odpluli na náš soukromý ostrov na pár dní. Prý abych měla na chvíli klid od toho všeho. Plavali jsme ve vodě, malý se taky čvachtal, ve vodě byl jako doma. Někdy jsem ho hlídala já, když mamka vařila.