Prosinec 2011

Dostal mne!

28. prosince 2011 v 18:38 | Iwuushkaa |  Mafiánská vendeta, skončí v Miami?
Omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo, jenže jak už někteří víte, zasekla jsem se v jednom místě a nějak jsem netušila, jak dál. Konečně jsem to ale dopsala, za což jsem ráda a jsem ráda, že jste vydrželi Usmívající se Doufám, že se vám kapitola bude líbit, přeju příjemné počtení S vyplazeným jazykem

"Di, co sis to zase vsugerovala." Ian ze mě dělal vola a ještě se u toho usmíval.
"Iane." ruce jsem si založila na prsou. "Sám nejlíp víš, že si mojí část nechtěl, prakticky celou choreografii jsi chtěl udělat sám, ale já řekla, že je to týmová práce, a teď se mi za to mstíš. Mám tě prokouknutýho." přimhouřila jsem oči jako kočka.
"Jasně, zlato." řekl pochybovačně Ian, přímo se mi vysmíval do obličeje.

Taneční zkouška

16. prosince 2011 v 12:00 | Iwuushkaa |  Mafiánská vendeta, skončí v Miami?
"Já nejsem Carly." vzpamatovala jsem se po chvilce.
"Nelži mi. Kdo jiná by si byla, když tvoje doklady na Diablo jsou falešné." Ian z nočního stolku vytáhl širší složku a podal mi ji. "Carly, už od října vím, že jsi to ty." řekl, zatímco jsem listovala ve složce.

Bylo tam o mně snad všechno. Od narození po teď.

Moje prozrazení

11. prosince 2011 v 12:00 | Iwuushkaa |  Mafiánská vendeta, skončí v Miami?
Ian seděl hned u mě, položil mě na svou postel. Dívali jsme se po sobě, oba mlčeli. Po chvíli toho, možná trapného, ticha jsem se přesunula k sobě na postel, Ian se po mně občas starostlivě podíval.
Druhý den jsem ředitelce donesla papír o mém zranění. Snažila jsem se, abych nedala znát, že se mi něco stalo s rukou, ale nemohla jsem s ní skoro ani hnout, jak mě bolela, dokonce jsem si vzala i prášek proti bolesti.

Moje první vražda? Propadák!

6. prosince 2011 v 12:00 | Iwuushkaa |  Mafiánská vendeta, skončí v Miami?
Takže, už vám přináším 4. kapitolu Usmívající se Děkuju vám za komentáře, snad se i dál bude povídka líbit, jako doteď Mrkající

"Cože?" ozvala se Pauline. "To se u vás ještě praktikuje, tenhle zvyk ze středověku?" divila se.
"Patříme k bohatší vrstvě, naši vyberou někoho, kdo se bude majetkově ke mně hodit. Navíc kdybychom nebyli bohatí, těžko bych tu mohla studovat." odpověděla jsem Pauline.
"Není to na Sicílii vůbec jednoduchý, co?" řekla litujícím hlasem.
"Není." zavrtěla jsem hlavou.

Pravá identita Iana Cywoona

1. prosince 2011 v 12:00 | Iwuushkaa |  Mafiánská vendeta, skončí v Miami?
Písničku jsem si vybrala rychlou, aby se to dalo pořádně rozjet na parketu.


S Pauline jsme se do úkolu pustily ještě ten den, nechtěly jsme na nic čekat a navíc jsme chtěly podat pěkný tanec, navíc jak sama učitelka řekla, tohle bude naše osobní vyjádření tance, jak my jsme zvyklí tančit, až později prý budem tančit podle toho, co a jak nás naučí.