Březen 2011

Upírova neteř je vlčice 17.

27. března 2011 v 12:00 | Iwuushkaa |  Upírova neteř je vlčice
Ne všechno je pro Juliu příjemné

"Jo a na tu oslavu..." začala Alice mluvit, jenže jí do toho skočila Julia, která vypadala duchem mimo.
"Nechci oslavu." řekla mrtvolně. "Promiň Alice, ale já jí nemůžu mít." střelila letmý pohled po Alici, rychle vstala a vyběhla z domu na zahradu.

Upírova neteř je vlčice 16.

22. března 2011 v 12:00 | Iwuushkaa |  Upírova neteř je vlčice
Takže, další kapitola je tady, po 10 dnech Snad se jednorázovka líbila, další část bude v dubnu Tady slíbená kapitola


Neustále Damon a nečekané překvapení pro Juliu

V plotě totiž bylo uvolněných pár prken. Tudy v dětství chodila Julia ke svojí kamarádce, aby nemusely vrátkama. Jenže se sousedi odstěhovali a prkna byla uvolněná pořád.

Damon se pár vteřin díval na Juliu a potom zašel do domu. Julia se pod pergolou rychle vysvlékla, oblečení přivázala k noze a proměnila se ve vlka a běžela lesem ke Cullenům. Běžela, i když ne nejrychleji, užívala si vítr v srsti. Doběhla na kraj lesa u domu, přeměnila se a oblékla.

Člověk je někdy silnější než upír - 1. část

17. března 2011 v 12:00 | Iwuushkaa |  Jednorázovky
Jsem si tak jednou říkala, že už jsem dlouho nenapsala žádnou jednorázovku, že Říkala jsem si, že bych to mohla napravit, tak jsem přemýšlela nad nápadem a vypadlo ze mě tohle Snad se vám to bude líbit, mně osobně se ten nápad zamlouval Tohle je zatím první část, určitě bude druhá a pak uvidím, jak moc se rozepíšu Zatím pěkné počtení

Theresia byla nádherná hnědovlasá upírka, které už navždy bude 19 let. Do městečka, ve kterém žije, se nastěhovala před 3 roky se svou kamarádkou, která ji přeměnila, i když omylem. Kamarádce je 38 a jmenuje se Miranda. Veřejnosti tvrdí, že je to dcera a matka. Jsou na sebe trochu podobné, skrz upírství.

Upírova neteř je vlčice 15.

12. března 2011 v 12:00 | Iwuushkaa |  Upírova neteř je vlčice
Takže, přidávám další kapitolu UNJV Přeju vám krásné počtení a krásný víkend

Damon Salvatore

Julia ples v dobré náladě zahájila a hned poté šla celá Cullenovic rodina tančit, Jacob s Juliou také. Ti dva spolu ani ne tak docela tancovali, ale spíš blbli a předváděli se. Kdo je uviděl, musel se smát, jak byli vtipný a předváděli šílené kreace.

"Pejsku, půjčíš mi na chvilku fenečku?" stopnul je Emmett a velký úsměv na rtech.

Výročí blogu 1 rok

11. března 2011 v 22:37 | Iwuushkaa |  Moje :-D
Už je to tak Můj blog Iwuushkaa a její povídky oslavily ve středu 9. března svoje první narozeniny Děkuju všem čtenářům, kteří se zde byli podívat nebo kteří sem pravidelně chodí za přízeň k blogu a k mým povídkám, protože bez nich by tenhle blog už možná nebyl. Slibuju, že se budu snažit i v budoucnu stále psát povídky nebo články, které vás budou zajímat Takže děkuju a mějte se krásně

Vaše spisovatelka Iwuushkaa

Páni, já teda koukám :-D

8. března 2011 v 10:06 | Iwuushkaa |  Moje :-D
Páni lidi, potěšili jste mě To jsem fakt nečekala

Upírova neteř je vlčice 14.

7. března 2011 v 12:00 | Iwuushkaa |  Upírova neteř je vlčice
Klid před láskou

Prvního září Julia s Jasperem vstali oba dva dřív, než museli. Jasper ještě zůstal v posteli a Julia se začala pomalu chystat, zvlášť si dala záležet na líčení, když má čas. U Cullenů zvláštní význam tomuto dni nedávali, už tolikrát zažili první školní den, že už je to i nudilo. Julia jela do školy starým Giovaniho autem, hodila ještě Jaspera do školy. Cullenovi jeli jako vždycky Emmovým džípem. A náhodou bylo, že přijeli na parkoviště v jeden okamžik, hned se tady i přivítali.

Upírova neteř je vlčice 13.

2. března 2011 v 12:00 | Iwuushkaa |  Upírova neteř je vlčice
Pokračování dovolené a konec prázdnin.

"Tss." urazil se Emmett a zalezl do stanu.

Julia se rovnou nasnídala a ještě na chvíli usnula.

Během 4 dní se nic převratného nedělo. Esme vařila Jakovi a Juliy jídlo, ostatní se někam vypařili, Emmett opět dělal srandičky jako vždycky. Pátý den kupodivu svítilo sluníčko. Julia se rozhodla přeměnit ve vlčici, najít si klidné místo, kde svítí slunko a vyhřívat se. Taky tak udělala, lehla si do trávy, zavřela oči a nechala sluníčko, ať jí hřeje kožich.