Září 2010

Afrodité, sestra Carlisleova 41.

28. září 2010 v 9:00 | Iwuushkaa |  Afrodité, sestra Carlisleova
Jak tak sleduju komentáře u předchozí kapitoly, lekli jste se, že je konec povídky Takhle vystrašit jsem vás nechtěla a navíc kdyby byl konec kapitoly, předem bych vás upozornila A navíc jsem vám slíbila, že se tu Lucas ještě objeví, což se už objeví v téhle kapitole Takže přeji příjemné počtení a zanechejte za sebou komentář prosím


Ať žije Lucas a Afrodité

Doufala jsem už, že máme navždy od všeho zlého a špatného pokoj. Já spokojeně pracovala ve škole, Kellan si mě vyzvedával a bylo nám spolu dobře.

Takhle uplynuly dva školní roky, psal se rok 2015 a byl konec června. Naše škola měla předčasné prázdniny kvůli rekonstrukci a já s Kellanem jsme si plánovali výlet po Jižní Americe, blížilo se 6. výročí našeho vztahu.

Čí tedy jsem? 2. část

26. září 2010 v 9:00 | Iwuushkaa |  Jednorázovky
Tak jsem tu s dalším dílem Doufám, že se vám první část líbila A budu se snažit co nejdřív dopsat třetí díl. A jak to vidím, bude i 4. díl.


Esme zrovna dodělala malé jídlo, podala jí talíř a šly společně se dívat na televizi za Bellou.

"Co jsi dělala venku?" zeptala se Esme.
"Já?" trhla sebou.

Byla prozrazená.

Pokémone, leť! :-D

25. září 2010 v 21:26 | Iwuushkaa |  Moje :-D
Dneska mi kámoš poslal odkaz na tuhle písničku:Afrodité, sestra Carlisleova 40.

24. září 2010 v 9:00 | Iwuushkaa |  Afrodité, sestra Carlisleova
Hola hej Je tu další kulatá kapitola Doufám, že se vám vývoj povídky líbí, snažím se o to aspoň Nebudu zdržovat, dejte se do čtení a prosím o komentáře


Definitivní návrat domů


Vystartovala jsem od klavíru, proběhla dveřmi, které mi předtím otevřel Jasper a skočila na Kellana, který předtím ještě odhodil tašky na zem.

"Lásko." rozesmál se Kellan.
"Miláčku. Kellane." začala jsem ho líbat.

Afrodité, sestra Carlisleova 39.

21. září 2010 v 9:00 | Iwuushkaa |  Afrodité, sestra Carlisleova
Další kapitolka Řeknu vám, že při téhle kapitole mi občas vyhrkly slzy, ani nevím proč. A varuju vás, je dost smutná. Takže si pro jistotu připravte kapesníky Příjemné počtení


Nejhorší dny mého života


Musela jsem se pořádně přetvařovat, abych na sobě nedala znát, že to vím. Pokud to bylo možné, nezdržovala jsem se doma a chodila ven do lesa. Tam jsem se bezstarosti mohla vyplakat do mechu. Ve škole o ničem nikdo nevěděl. Dokonce se pořád mluvilo o našem úspěchu v Ottawě.

Afrodité, sestra Carlisleova 38.

18. září 2010 v 9:00 | Iwuushkaa |  Afrodité, sestra Carlisleova
Tak co, už byli nějaké písemečky? U mě teda jo a jedna nedopadla moc dobře Zbytek kupodivu zatím jo Mimochodem, dámy a pánové (i když nevim, jestli se tady nějací vyskytují, dyž tak se ozvěte), jak se říká, není čas, ztrácet čas a to přesně se mi vyplnilo, takže moje psaní povídky na papír se ruší a budu to všechno rovnou mlátit semka, jinak bych kapitoly přidávala možná tak jednou do měsíce


Celostátní soutěž a nechtěný e-mail

Děcka si šli pro pohár a ceny, já zuřivě tleskala. Dokonce jsme dostali šek na 2 500 kanadských dolarů. Postoupili jsme do celostátního kola, které je za 6 týdnů. Tentokrát jsme si mohli vybrat jakoukoliv píseň. Odjeli jsme zpátky domů, ještě jsme se stavili ve škole, kde začínala oslavná párty našeho vítězství, nejspíš někdo ode mě psal někomu ze školy SMS, jak jsme dopadli.

Afrodité, sestra Carlisleova 37.

15. září 2010 v 9:00 | Iwuushkaa |  Afrodité, sestra Carlisleova
Další zářijová kapitola Za tohle mi sice moc nepoděkujete, ale za pár kapitol mě zase budete snad mít rádi Takže příjemné počtení


Hádka a usmíření

"A ty si myslíš, že přijdu z tělocvičny sem a budu poskakovat šťastnej jako blecha?" křičel po mně a vstal z postele.
"To neříkám, ale můžeš být milejší."
"Mám toho plný zuby a ještě se mám přetvařovat kvůli tobě? Zapomeň." odfrkl si.

Afrodité, sestra Carlisleova 36.

12. září 2010 v 9:00 | Iwuushkaa |  Afrodité, sestra Carlisleova
Hola hej, v téhle kapitole začne něco, co se vám, aspoň některým bude líbit Takže snad už konečně budete spokojení


Trénink, trénink a ještě jednou trénink

"Lucas je jenom kámoš, přes půl roku jsem ho neviděla a on se toulal po Evropě, jen mě navštívil." říkala jsme mezi polibky. "Bylo to zbytečný, ta rvačka."
"Takže nic nebylo?" ujišťoval se.

Čí tedy jsem? 1. část

11. září 2010 v 19:39 | Iwuushkaa |  Jednorázovky
Když jsem psala jednorázovku Tvoje rozhodnutí změní mojí budoucnost, napadla mě i tahle jednorázovka, ale neměla jsem jí domyšlenou, tak jsem to nechala být. Před nedávnem jsem si na ní vzpomněla a rozhodla se ji hodit na papír a poté i sem. Kolik částí bude, sama nevím. A ani nevím, kdy bude další část. Doufám, že se bude tedy líbit Ještě dodávám, že je z pohledu nikoho. A prosím o komentáře


Představte si, kdyby osud nechtěl, aby Cullenovi vychovávali jen jednu poloupírku, tedy Nessie, ale kdyby náhodou mohli vychovávat dvě.

Kellan stavitelem

9. září 2010 v 17:28 | Iwuushkaa |  Celebrity
Kellan je dobrovolník v St. Bernard Project a stavěl nebo pomáhal stavět dům. Odkaz na fotky jsem našla na Fb. Je vidět, že má velmi dobré srdce, že není sobecký... a ještě přitom poslouchal písničky.